Grąžinimas ir keitimas

Kokybiškų prekių grąžinimas, remiantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir pačiomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Tuo atveju, jei Vartotojas sudaro pirkimo-pardavimo sutartį (toliau Sutartis) naudojantis tik ryšio priemonėmis (nuotolinė sutartis) ir dėl to negali prieš sudarant sutartį pasinaudoti įstatymais įtvirtinta teise apžiūrėti prekes ir įvertinti teikiamų paslaugų pobūdį, jis turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, raštu pranešdamas apie tai Pardavėjui per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos. Jeigu Pirkėjas viena Sutartimi įsigijo keletą prekių, jis turi teisę pilnai atsisakyti visų viena Sutartimi nusipirktų prekių arba tik kai kurių viena Sutartimi įsigytų prekių. Nurodytas 14 (keturiolikos) dienų raštiško prašymo pateikimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės(-ių) perdavimo Pirkėjui ar jo įgaliotam atstovui dienos ir nėra pratęsiamas ar kaip nors susiejamas su prekių perdavimu ar gražinimui Pardavėjui ar kitam asmeniui dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių priežasčių.

Įsigytas kokybiškas prekes galima grąžinti per 14 d. jei: 

  • grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė yra nenaudota ir nesugadinta;
  • prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.);
  • grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos;

(*laikas yra skaičiuojamas nuo siuntos įteikimo gavėjui pradžios ir negali būti pratęsiamas)

Svarbu! Už grąžinamos prekės transporto išlaidas pinigai negrąžinami (nebent buvo susitarta kitaip).

Grąžinamų nekokybiškų/brokuotų prekių siuntinio pristatymo išlaidas padengia Pardavėjas.

 

Norint grąžinti prekę prašome atsiųsti prašymą laisva forma į info@losmados.com, nurodant: savo duomenis (vardas,pavardė,užsakymo numeris), grąžinimo priežastį.  Atsakydami laišku patikslinsime kokiu adresu grąžinti prekę. 

Norint pakeisti prekę - atsiųsti prašymą laisva forma, nurodant buvusio užsakymo numerį, keičiamos prekės pavadinimą, dydį, spalvą. 

! Individualiai siūtų gaminių atgal nepriimame.