Losmados istorija

             

Aš esu Simona, Losmados prekinio ženklo įkūrėja. Stilius ir mada man visuomet buvo prie širdies ir nuo mažų dienų domėjausi drabužių tendencijomis, tad visada turėjau slaptą svajonę papuošti ne tik save, tačiau papuošti ir kitus. 

Losmados istorija prasidėjo 2018 metais, kai gimė nuostabioji dukra Emilija. Nors mamos pareigos ne pačios lengviausios, bet tai buvo didelis paskatinimas siekti savo svajonės. Pradžioje drabužiai atkeliaudavo iš kitų įvairių šalių, bet ramybės neduodavo mintis, kad noriu kurti pati, noriu suteikti kokybę bei ilgaamžiškumą. Todėl, kad ir kaip nebuvo lengva persikvalifikuoti, bet aš tai padariau! 

 

   Nuo 2021 metų pabaigos pradėjau kurti savo modelius. Kadangi pati vertinu kokybę, o ne kiekybę, daug laiko ir jėgų atimantis procesas: nuo audinių paieškų iki modelių įgyvendinimo. Bet kad ir kaip būtų sunku, man patinka kurti, džiuginti klientus ir gauti tokį nuostabų atgalinį ryšį, koki gavau nuo pat pirmų dienų!  

Losmados siuvami drabužiai visuomet pirmiausia yra testuojami, t.y. pasiuvus modelį kurį laiką dėviu, skalbiu ir tik tuomet, jei viskas idealu-paleidžiama į prekybą. 

 

Mano misija: sukurti ne vieno sezono modelius, o tokius, kuriuos galėsite vilkėti ir po kelių metų, nes jie “neišeis” iš mados.